Reebok Crossfit

zawody_crossfit1Amatorskie zawody Reebok CrossFit Red Wing to turniej dedykowany osobom rozpoczynającym swoją przygodę z tą młodą dyscypliną sportu jak i sportowcom chcącym sprawdzić swoją ogólną sprawność fizyczną. Pierwsza edycja odbyła się 25 stycznia 2015 r w CrossFit Red Wing Box na ul. Drobiarskiej 4 w Opolu i przyciągnęła blisko 100 uczestników w kategoriach mężczyzn i kobiet. Z uwagi na duże zainteresowanie i pytania trochę starszych entuzjastów dobrej zabawy kolejne edycje imprezy rozszerzyliśmy o kategorię masters mężczyzn i tą tradycję będziemy kontynuować do ostatniej sekundy cyklu tych zawodów. Tak, ta impreza jest dla amatorów co oznacza, że wszystkie workouty opierają się na prostych ruchach i elementach, z którymi każdy nawet krótko ćwiczący sobie poradzi , nie przewidujemy żadnych technicznych elementów ! Wszystkie ruchy dobrze znane ze szkolnych zajęć wychowania fizycznego jak pompki, przysiady, brzuszki, skakanka, połączone w ciekawe zestawy treningowe przysporzył wielu emocji i pozwolił skontrolować efekty założeń treningowych.
Zawody wspierane są przez naszych stałych partnerów jak: Reebok, Amarok Nutritoin, ALLNutriotion, 2bifit, Barbell Nation czy Bartłomiej Bonk, a także przez zapraszanych gości jak Patriotic, Pertay, Power Board, którzy dbają o wasze dobre samopoczucie i regeneracje po skończonych zmaganiach, a najlepszych zawodników obdarzają cennymi nagrodami.

Czwarta i piąta edycja Amatorskich Zawodów Reebok Crossfit Red Wing to początek mini ligi, zmagań na koniec których zwycięzca będzie mógł dumnie nosić miano czempiona CRW League. Cieszymy się, że ilość chętnych do wspólnej zabawy stale rośnie (ostatnia edycji to już ok. 160 zawodników w trzech kategoriach) co motywuje nas do większych wysiłków organizacyjnych aby każdy event był dla Was niczym małe Crossfit Games. Zapraszamy więc do Opola oraz po więcej informacji na nasz fanpage na Facebooku.

 

Wyniki IV Zawodów Reebok Crossfit

12675016_1104217172943447_1212159329_o

Wyniki V Zawodów Reebok Crossfit

12674920_1104217292943435_539369543_o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *