Implanty – nowatorskie, nowoczesne rozwiązanie na braki w uzębieniu

Implanty – nowatorskie, nowoczesne rozwiązanie na braki w uzębieniu

Implanty są nowinką w stomatologii. Jest to nowatorski, nowoczesny, sposób na rozwiązanie problemu dotyczącego braków w uzębieniu. może dotyczyć pojedynczego zęba lub kilku zębów. Zabieg jest skuteczny, bezpieczny, o zaskakujących rezultatach. Dzięki temu zabiegowi człowiek może cieszyć się pięknym, pełnym, kompletnym uzębieniem. Jest to zabieg stomatologiczny, który ma również ogromny wpływ na psychikę człowieka. Pacjenci bardzo chętnie poddają się tego rodzaju zabiegowi stomatologicznemu, ze względów estetycznych. Dzięki temu czują się atrakcyjniejsi, pewni siebie oraz swojego wyglądu. Mogą cieszyć się z pełnego, kompletnego uzębienia.

Z jakich materiałów wykonuje się implanty?

Implanty zębowe wykonuje się przede wszystkim z tytanu. Jest to najczęściej stosowany materiał do wykonywania implantów stomatologicznych. Jest niezwykle mocny, trwały i wytrzymały, a co najważniejsze jest obojętny dla ludzkiego organizmu. To właśnie z niego najczęściej wykonuje się implanty. Dostępne są także implanty ceramiczne. Również są one obojętne dla ludzkiego organizmu. Są odporne na ścieranie. Nie reagują na zmiany temperatury w jamie ustnej.

Jak wygląda zabieg wkładania implantu?

Zabieg wykonywany jest poprzez wywiercenie otworu w wyrostku zębodołowym, a następnie umieszcza się w nim implant. Następnie wstawia się śrubę gojącą. Okres gojenia wynosi od trzech do sześciu miesięcy. Następnie mocuje się specjalny łącznik, filar protetyczny, na który zakłada się sztuczny ząb – koronę protetyczną.

Sprawdź http://www.dentalimplantspoland.international/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *